o nás

O společnosti

GLOB Alusteel je součástí holdingu GLOB, který působí v Praze a dalších regionech České republiky. Od roku 2017 působí GLOB i ve Slovenské republice. Nabízíme klientům komplexní služby od návrhů a projektové dokumentace po realizace.

Poslání
GLOB Alusteel chce stavět na pevných základech – kvalita, spolehlivost, kreativita

Vize
V rámci holdingu chceme být dynamicky rostoucí společností, která bude respektována a vnímána jako významný hráč ve svém oboru.

Strategické cíle
Naším cílem je využít synergického efektu a rozšiřovat působení v regionech, kde působí ostatní firmy holdingu. Chceme se zaměřovat na zakázky středního a velkého rozsahu. V budoucnu chceme zvýšit podíl produkce směřující mimo firmy našeho holdingu.

o nás

Divize

Ocelové a hliníkové konstrukce

Haly
Navrhujeme a vyrábíme ocelové konstrukce pro průmyslové a ostatní haly pro komerční a skladové využití a to jak kompletní výstavbu, tak dodávku a montáž nosných konstrukcí.


Opláštění budov
Provádíme opláštění budov a v kombinaci kovu a výplní z dalších materiálů.


Výtahové šachty
Dodáváme a navrhujeme výtahové šachty. V rámci dlouhodobé spolupráce s dodavateli technologií jsme schopni zajistit kompletní dodávku včetně samotného výtahu a zajistit tak součinnost s výrobci výtahů.


Zábradlí
Nabízíme široké spektrum zábradlí jak interiérových tak exteriérových. V našich návrzích a realizacích najdete různé druhy materiálů a jejich kombinací. V námi nabízených produktech se snažíme skloubit funkčnost a design.


Plechové díly a konstrukce

Komplexní plechové konstrukce
Navrhujeme a dodáváme komplexní plechové konstrukce, jejichž základem je konstrukce kovová. Jedná se zejména o průmyslové objekty, ale i menší stavby, jako například plechové garáže.


Střešní plechové krytiny
Provádíme dodávku a montáž plechové krytiny vysoké kvality s důrazem na řešení systémových detailů.


Venkovní parapety
Venkovní parapety dodáváme a montujeme v mnoha variantách a to jak základních materiálů, tak povrchových úprav. Opět klademe silný důraz na zpracování detailů a použití kvalitních materiálů, včetně montážních lepidel.